KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177598
nr 1417 7598
Märt Bormeister
(1916-1991)
Oljemålning, Märt Bormeister (1916-1991), Tallinn, sommarblomster. Signerad. Olja på pannå, 31x22, yttermått inklusive ram: 37x28 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:42:09
6/9 19:37:09